Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google Plus Sayfamız  
                     Resim Görmek İstiyorumDoktorunuza Sorun!
 
Türkçe English

Karın Germe :


karın germe

 

 

  Karın germe, karın cildinin gevşek ve sarkık olduğu durumlarda fazla derinin çıkarılması ve gergin bir karın oluşturulması temeline dayalı bir ameliyattır. 

Fazla derinin çıkarılması iz bırakıcı bir işlem olduğundan kalacak izin mümkün olduğunca az görünen yerde, bikini içinde kalacak yerde bırakılması sağlanır. Karın derisinin sadece göbek altı kısmının sınırlı miktarda gevşeklik gösterdiği durumlarda göbek aynen bırakılarak sadece göbek altı kısmı gerginleştirilirken göbek üstü kısma gerekirse liposuction uygulanır. Bu işleme "mini abdominoplasti" denir. 

Ancak bu yeterli olmayacağından hastalarımızın çoğuna "full abdominoplasti", yani tam karın germe işlemi uygularız. Burada yapılan şey bu kez göbek çukurunun karın cildi ile bağlantısını keserek serbest bırakılmış karın cildini göğüs kafesinden itibaren yaygın olarak aşağıya çekmektir. 

Böylelikle çok daha fazla deri aşağıdan çıkarılırken hem göbek seviyesinin altındaki tüm çatlaklar çıkarılmış olmakta hem de daha gergin bir karın elde edilebilmektedir. Estetik işlem sırasında gerekirse karın kaslarına bir sıkılaştırma işlemi (rektus kas pilikasyonu) de yapılır. Sonuçta gerginleştirilmiş karın ön tarafı ve yanlarından liposuction ile ilave deri inceltimi ve son düzeltmeler yapılır.


Bu sayfadaki hareketli resimler ameliyat öncesi ve sonrasına ait değildir.
Ameliyatın amaçlanan etkisi bilgisayar programları kullanılarak gösterilmeye çalışılmıştır.Bu sayfanın kelimeleri: Karın germe izmirkarın germe ameliyatı

İzmir Alsancak'ta bulunan estetik merkezimizde karın germe operasyonları Prof. Dr. Ahmet SEYHAN tarafından başarı ile yapılmaktır.

 
 

Prof. Dr. Ahmet SEYHAN - Estetik Cerrah
Prof Dr Ahmet Seyhan
Estetik
Estetik Merkezi
Tel : 0232 422 22 99 pbx      GSM : 0532 111 22 99        WhatsApp : 0555 964 44 84           E-Posta : ahmetseyhan@estetik.org

OFİS / MUAYENEHANE : Plevne Bulvarı Ocakoğlu Apartmanı No:3 Kat:3 Daire:6 Alsancak, İzmir, Türkiye
 

İzmir'deki estetik cerrahi merkezimizde;

Burun estetiği, yüz gençleştirme, meme estetiği,karın estetiği, kulak estetiği gibi birçok cerrahi uygulamalar Prof. Dr. Ahmet SEYHAN tarafından büyük bir uzmanlık ve titizlik ile yapılmaktır. Sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmak ve estetik ameliyatlarımızın fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın.
Burun Estetiği | Meme Estetiği | Yağ Aldırma | Kulak Estetiği | Karın Estetiği | Bilgilendirici Videolar | Estetik Blog Sayfamız | İletişim | İzmir Göğüs Estetiği Sitemiz
 
 

© 2014 Prof. Dr. Ahmet SEYHAN - Estetik Cerrah

Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemlerdir.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir.Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edebilir.Sitedeki bilgiler hergün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretci tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. 
WEB TASARIM : DNZ WEB DİZAYN